آموزش جنسی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian pubmed medlearning medanswer jala sms fal topnews news akhbarبزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه

چگونه حجم بالای ران و باسن خود را افزایش دهید:
در عصری که واژه لاغر استخوانی یا باربی بر جهان حاکم است،اگر مدتهاست در آرزوی به دست آوردن حجم بیشتری در باسن و بالای ران هستید،باید تغییرات جزئی در سبک زندگی تان ایجاد کنید.ابتدا باید کار بر روی عضله های بالای ران و باسن را همراه با تغییر رژیم غذایی مناسب شروع کنید. در حالی که شما ممکن است از انجام این کار نگرانی داشته باشید، وقتی پس از 8 هفته در آینه به خود نگاهی بیاندازید، از این تلاشتان بسیار خرسند خواهید شد.
دستور العمل ها
1- رژیم غذایی تان را تغییر دهید. برای این که بافت عضله ای بیشتری در باسن و بالای ران بسازید باید کالری با کیفیت بالاتری مصرف کنید. از مصرف غذاهای فرآوری شده ، محصولات غلات تصفیه شده، گوشتهای چرب و فست فود رها شوید.به جای آن بدن خود را با میوه ها و سبزیجات(
جایگزین بیشتر میوه و سبزیجات از قرص جویدنی نیچرز 18 استفاده کنید.) ماهی،گوشت بدون چربی، غلات کامل یا سبوس دار(می توانید از قرص طبیعی مزرعه ای از سبزیجات هم استفاده کنید.) دانه ها،غذاهای فیبر دار و محصولات لبنی کم چرب تغذیه کنید.

برای ساخت بافت عضله سالم به جای ایجاد بافتهای چربی، موارد زیر را انجام دهید.
2- پنج یا شش وعده در طول روز داشته باشید. بدن شما در تمامی روز عضله را می سازد و دائما نیاز به سوخت دارد. اگر به جای آن،سه وعده اصلی داشته باشید، احتمالا افزایش وزن را در جای دیگری که نمی خواهید هدایت می کنید.
3- ورزشهای قلبی را دو بار در هفته به مدت حداکثر 30 دقیقه انجام دهید. ورزشهای قلبی کوتاه مدت، متابولیسم را افزایش می دهد که به بدن در ساخت بافت عضله کمک می کند. به برنامه روتین خود وفادار بمانید و بیش از حد نیز آنها را انجام ندهید. بسیاری از ورزشهای قلبی به کاهش وزن عمومی منجر می شوند نه افزایش وزن.
4- مقداری ورزش روزمره باسن مثل اسکوات به برنامه ورزشی خود اضافه کنید. بر روی دو پا در حالی که 30 سانتیمتر از هم فاصله دارند، بایستید. زانوهایتان را به آرامی خم کنید و بدنتان را تا جایی که زانوها به طور کامل خم شده اند، پایین بیاورید. سه تا پنج ثانیه در همین حالت باقی بمانید. زانوها را باز کنید تا وقتی که دوباره بایستید. پانزده مرتبه این کار را تکرار کنید و سه ست از این ورزش را در روز انجام دهید. این عضله های گلوتئال شما را میسازد و سفت میکند. این ورزش همچنین بر روی عضله های چهار سر ران نیز تاثیر می گذارد و این ورزش را تبدیل به ورزشی ایده آل برای باسن و بالای ران می نماید.
5- ورزش های بالای ران را به ورزش خود اضافه کنید. تعادل در کار میان همه عضله های بالای پا بر قرار می سازد. بر روی زرد پی پشت زانو، عضله چهار سر ران، عضله دور کننده (ران بیرونی) و نزدیک کننده (ران داخلی) کار کنید. توجه زیادی به عضله ویژه ای از پا ندهید چرا که این ممکن است باعث عضله های نامتوازن شود. به پهلو بخوابید به طوری که سر بر روی یک بازوی دست آرام بگیرد و دست دیگرتان را به سمت باسن بکشید، پاهایتان مستقیم و دور از بدن کشیده شده اند. به آرامی پای بالایی را حدود 5 سانتیمتر بلند کنید. دوباره پای بالایی را تا جایی بلند کنید که با پای پایینی زاویه 45 درجه بسازد. به آرامی پای بالایی را بالا و پایین بیاورید بدون این که تماسی با پای زیرین داشته باشد. این کار را 15 مرتبه تکرار کنید. پاها را عوض کنید. این ورزش را 5 ست در روز انجام دهید. این کار باسن شما را سفت می کند.
6- میزان زیادی آب بنوشید. بافت عضله از 75 درصد آب تشکیل شده است پس جای تعجب نیست که چرا شما باید آب زیادی بنوشید. همچنین سطح بالای آب رسانی، سطح انرژی را بهبود می بخشد، چیزی که برای ورزشهای قلبی تان نیاز دارید.
چگونه بدون نیاز به لوازم و تجهیزات، باسن و ران متناسب و زیبا داشته باشیم؟
دستور العملها
1- با انجام اسکوات بر روی عضله های باسن و ران کار کنید چون بهترین ورزش شکل دهنده باسن است. 10 مرتبه تکرار کنید و تا 25 بار تکرار برسانید.
2- حرکت لانژ را انجام دهید که بر داخل و بیرون ران و نیز باسن کار میکند. برای این کار لانژ را ده مرتبه انجام دهید و پا را عوض کنید. تا بیست و پنج مرتبه تکرار برسانید.
3- به پشت بخوابید و زانوها را خم کرده کف پا را بر روی زمین قرار دهید. باسن را بفشارید و باسن، ران و کمر را از زمین بلند کنید و خط مستقیم موربی را سطح زمین بسازید. شانه ها بر روی زمین قرار دارند. به آرامی به زمین بازگردید. ده مرتبه این حرکت را تکرار کنید و به بیست و پنج برسانید. این ورزش برای باسن، عضلات چهار سر ران و ران عالی است.
4- بر روی زمین به پهلو دراز بکشید و سرتان را بر روی دستتان قرار دهید. پای بالایی را 13 تا 25 سانتیمتر از روی زمین بلند کنید، هر دو زانو باید رو به جلو قرار داشته باشند. این حرکت را تا ده مرتبه انجام دهید و به بیست و پنج مرتبه تکرار برسانید. این ورزش برای عضلات سرینی متوسط و  سرینی کوچک عالی است.
5- بر روی عضله های شکم و نیز باسن و ران کار کنید. به شکم بر روی زمین به صورت چهار دست و پا قرار بگیرید به صورتی که چهره تان رو به زمین باشد. زانوها را نود درجه خم کنید. پای چپ را صاف کنید و به آرامی آن را بالا بیاورید و پنجه تان را بر دیوار پشت سرتان قرار دهید و سپس پا را به سمت راست و چپ حرکت دهید. پای چپ را به زمین باز گردانید و با پنجه زمین را لمس کنید اما آن را بر روی زمین قرار ندهید (به جز پنجه بقیه پا زمین را لمس نکند). این حرکت را ده مرتبه تکرار کنید و سپس پا را عوض کنید. سعی کنید تکرار را به بیست و پنج مرتبه برای هر پا برسانید.

چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم؟
کم کردن اندازه دور کمر در حالی که اندازه باسن افزایش یابد، تلاشی سه شاخه است: تغییر رژیم غذایی برای کاهش چربی اطراف کمر، انجام ورزشهای قلبی عروقی برای سوزاندن بیشتر چربی تمام بدن و انجام ورزشهای پا برای افزایش اندازه عضلات باسن و ران. اگر این رژیم را به درستی دنبال کنید، از چگونگی و سرعت نتایج شگفت زده خواهید شد. باسن و بالای ران بزرگتر و کمر کوچکتر به نظر متقابل با هم هستند. موفقیت در یک حوزه موفقیت در حوزه دیگر را افزایش خواهد داد.
مصرف کربوهیدراتهای ساده و غذاهای دیگری که انرژی بلند مدت در اختیار شما قرار نمی دهند را کاهش دهید. این شامل نان سفید، شکر، الکل می شود. این غذاها به اندازه ای که همتایان پیچیده شان به شما انرژی می دهند، نمی دهند و بنابراین شما به خوردن بیشتر نیاز پیدا می کنید.
غذاهای فیبر دار زمان بیشتری می برد تا هضم شوند و در مقایسه با کربوهیدرات های ساده اما همان میزان انرژی را آزاد می سازند و این به این معنا است که شما لازم نیست زیاد بخورید.محتوای فیبر به طور موثری محتوای کربوهیدرات اضافی را کاهش می دهد.بنابراین غذای دارای 10گرم کربوهیدرات و 5 گرم فیبر در واقع 5گرم کربوهیدرات موثر دارد.پروتئین بخورید به ویژه درست پس از تمرین وزن، پروتئین (به علاوه کربوهیدرات ها) برای ساخت عضلات از جمله عضلات باسن استفاده می شود.
شنا بروید. مطمئن شوید پا صاف است. پنجه را خم کنید تا بدن را روی قوس پنجه بکشید. همین که بدون وزنه توانستید در این کار مهارت یابید، با افزودن تدریجی وزنه شروع کنید تا به میزانی برسید که در مرتبه هشت تا دوازده حرکت، برایتان چالش بر انگیز باشد. این رنج اصلی عضله ساز است.
ورزش قلبی عروقی انجام دهید. این شامل هر ورزشی که باعث شود عرق کنید و ضربان قلب را افزایش دهد می شود از جمله بوکس، شنا، دویدن، دوچرخه سواری.
ورزشهای قلبی عروقی تان را پس از این که وزنه بلند کردید انجام دهید اما ترجیحا به صورت روزهای متناوب از تمرینات وزنی این کار را انجام دهید. به عبارت دیگر بیش از حد تمرین نکنید.
هر نوع ورزش قلبی عروقی که می خواهید انجام دهید، تا زمانی که بدن شما کار کند مقداری کالری می سوزاند. این می تواند یک ساعت تلاش متوسط یا 20 دقیقه تلاش شدید باشد. این کاملا بستگی به خود شما دارد.
به طور منظم اسکوات انجام دهید. این ورزش به طور گسترده به عنوان ورزش موثر پا پذیرفته شده است.
با زانوی خم شده و حرکت باسن به سمت عقب اسکوات را آغاز کنید.بالای پا (ران) باید موازی با سطح زمین قرار بگیرد. قوزک پا و باسن باید تقریبا هم را لمس کنند. این ورزش بر روی تمامی پا کار می کند و نیز فشار را بر از زانو بر می دارد.

نقش هورمون استروژن و آندروژن در چگونگی توزیع چربی در بدن و بزرگ شدن و کوچک شدن باسن و چاق بودن بالا یا پایین تنه و بهم ریختگی هیکل:

اگر میزان سطح هورمون استروژن در بدن پایین و در عوض میزان تستسترون بالا باشد امکان دارد  میزان چربی در بالا تنه شما بیشتر شود و یا اینکه اصلا هیچ چربی در بدنتان یافت نشود.اگر متوجه شدید که بالا تنه شما نسبت به پایین تنه چاق تر است احتمال دارد که  سطح هورمون های بدن شما از حالت توازن خارج شده باشد  که  اکثریت مردم  از این عارضه رنج می برند.با مکمل های غذایی مولتی مکا و کلاژن آلوفیکا بخشی از این مشکلات یر طرف می شود که نیاز به استفاده تا مدتی دارد.
ورزشهایی که سایز باسن را افزایش می دهند:
داشتن باسنی زیبا میتواند برای افرادی ژنتیکی باشد و سایرین باید به منظور داشتن باسنی زیبا تلاش کنند. برای افزایش اندازه باسن باید عضله های باسن را که زیر آن قرار گرفته اند (عضلات گلوتئال) تقویت کنید. کلید این کار انجام طاقت فرسای تکرار ورزش نیست: نتیجه در نوع ورزش و میزان وزنه ای که استفاده می کنید نهفته است. وزنه ای انتخاب کنید که به شما این امکان را بدهد که تنها 6 تا 8 تکرار برای ساخت عضله و افزایش اندازه باسن، داشته باشید.
حرکت پل (Bridge):
صاف بر روی زمین بخوابید و زانوهایتان را خم کنید. باسنتان را بفشارید و از روی زمین بلند کنید. عضله های شکم را سفت کنید تا از کمر پشتیبانی کند. این موقعیت را به مدت سه ثانیه نگه دارید و سپس به حالت اول بازگردید.
لانج (lunge):
در حالی که یک دمبل را در هر دست نگه داشته اید بایستید. با پای چپ 120 تا 180 سانتی متر به سمت جلو قدم بردارید. از زانو خم شوید و به پای راست اجازه دهید هنگام انجام این عمل، صاف باشد. زانوی چپ را مستقیما بر بالای قوزک پای چپ نگه دارید تا از آسیب های زانو اجتناب شود. از پای چپ برای بازگرداندن خود به عقب و حالت ایستاده، استفاده کنید. مطمئن شوید باسن را هنگامی که به عقب باز می گردید، می کشید. این ورزش را با پای راست تکرار کنید.

لانژ ورزشی استاندارد است که به هیچ تجهیزات ورزشی نیاز ندارد و در سفت کردن ران و باسن بسیار موثر است. برای آغاز لانژ، قدم بزرگی به سمت جلو بردارید و بر روی پاشنه بایستید به طوری که یک پا در فاصله ای نسبتا زیاد در جلوی شما قرار دارد و پای دیگر پشت بدن کشیده شده است. سپس به حالت اول باز گردید.
این ورزش را برای چند مرتبه تکرار کنید و پا را عوض کنید. برای هدف قرار دادن باسن  در حرکت به سمت بالا و پایین رفتن بدن تمرکز کنید نه حرکت به جلو. وقتی در پایین ترین حالت قرار دارید، زانوهای پای جلو نباید جلوتر از پنجه همان پا قرار بگیرند. اگر این طور است، قدم را جلوتر بگذارید تا اصلاح شود.

اسکوات (Squats):
پاها را کمی بیشتر از عرض شانه باز کنید. دمبلی در هر دست در پهلوی خود نگه دارید. پشت را صاف کنید و عضله های شکم را سفت کنید. زانوها را خم کنید و به عقب طوری بنشینید که انگار میخواهید بر روی صندلی بنشینید. اجازه دهید بیشتر وزن شما به پاشنه هایتان منتقل شود و نگذارید زانوها جلوتر از پنجه پا قرار بگیرد. هدف این است که به اندازه کافی پایین بروید که بالای ران موازی با زمین قرار بگیرد. یک ثانیه در همین وضعیت بمانید و سپس بدن را به بالا بازگردانید. باسن را بفشارید و آن را به سمت جلو بکشید به طوری که به حالت اولیه باز میگردید. در همین حالت که باسن را سفت کرده اید به مدت سه تا پنج ثانیه بمانید.
کشش کابل از پشت (Cable Kickbacks):
این ورزش با استفاده از ماشین کابل وزنه انجام می شود. پیش از شروع اطمینان حاصل کنید که این وزنه و دسته متناسب هستند. از دسته حلقه ای کوچک روی کابل که نزدیک کف قرار دارد، استفاده کنید. بایستید و پاهایتان را کنار هم قرار دهید، مستقیما در جلوی ماشین و رو به کابل قرار بگیرید. دسته کابل را دور قوزک پای چپ قرار دهید. دستانتان را بر کنار باسن یا میله ماشین قرار دهید تا نیفتید. پشت خود را صاف کنید و اجازه ندهید کمر در طول ورزش خم شود. پایتان را کنترل کنید و به آهستگی پای چپ را مستقیم به پشت بدنتان حدود یک فوت بالا آورده و به مدت یک ثانیه در همین حالت قرار دهید. به تعداد دلخواه این کار را تکرار کنید و دسته کابل را به پای راست تغییر دهید.
مجموعه ورزشهای با دمبل
از نیمکت، سطح مقاوم یا پله ایروبیک برای این ورزش استفاده کنید. در جلوی نیمکت بایستید و یک دمبل در هر دست در پهلوی خود قرار دهید. بر روی نیمکت یا سطح بلند با پای چپ و سپس پای راست بروید و سپس با پای راست و سپس پای چپ برگردید. حرکت را تکرار کنید و پایی را که ابتدا بر روی نیمکت می گذارید را عوض کنید.
بلند کردن پا:
برای انجام این ورزش کششی باید روی زمین دراز بکشید به صورتی که صورتتان به سمت کف زمین باشد به طوری که در وضعیت شنا قرار می گیرید.خود را با دستانتان نگه میدارید. یک زانو را بر روی زمین قرار دهید و پای دیگر را صاف کرده و به سمت پشتتان بکشید و تا جایی که می توانید آن را بلند کنید.پا را تا جایی که می توانید به سطح زمین نزدیک کنید بدون این که عملا زمین را لمس کند و سپس آن را به حالت قبل باز گردانید و صاف کنید. این عمل را 12 بار پیش از تغییر پا، انجام دهید.
اسکوات اردک:
این ورزش داخل ران را تقویت می کند و همچنین برای باسن خوب است. برای شروع ورزش پاهایتان را کمی بازتر از عرض شانه باز کنید و پنجه را چهل و پنج درجه بچرخانید. بدن را به وضعیت اسکوات به پایین بکشید تا این که پاهایتان در زاویه 90 درجه قرار بگیرند، سپس بدن را بالا بیاورید و به موقعیت اولیه باز گردانید. اطمینان حاصل کنید که زانوها هرگز از پنجه هایتان جلوتر قرار نگیرد. برای مقاومت بیشتر می توانید در جلویتان دمبل نگه دارید.
حرکت پنجه برگشته:
درست همان طور که از نامش پیداست این ورزش باسن، شکم و ساق را در موقعیت پنجه برگشته تقویت می کند.پنجه تان را کنار هم قرار دهید، دستانتان را در کنار پا نگه دارید و سپس به آهستگی پاشنه هایتان را بالا بکشید تا بر روی قوس پنجه پا قرار بگیرید. این وضعیت رابه مدت 2 ثانیه حفظ کنید و سپس پاهایتان را به حالت اول بر روی زمین برگردانید و این ورزش را تکرار کنید. هنگامی که بر روی پا بلند می شوید شکم را منقبض کنید.

نکته مهم برای فرم زیبایی بدن:اگر چه ژنتیک نقش مهمی در نحوه توزیع چربی در بدن دارد اما از نقش بسزای هورمون ها نیز نباید غافل شد.عدم توازن هورمونی باعث می شود در قسمت پایین تنه یا بالا تنه چربی بیشتری تجمع یابد .
زنان دارای سطح استروژن بالا در ناحیه باسن یا سینه ها چربی بیشتری دارند.اگر چه زنانی هم هستند که میزان استروژن آنها پایین است و در عوض میزان هورمون آندروژن آنها بالاست و این دسته از خانمها در قسمت بالاتنه چربی بیشتری دارند.لینك به: بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
سینه و باسن زیبا
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
درمان شلی سینه و باسن
بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حجم دهنده آلت تناسلی مردان
افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy
دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حاوی عصاره انار
قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»مطلب
»تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی
»تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی
»تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین
»تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون
»تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه
»تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی
»تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟
»تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی
»علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن
»روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی
»آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران
»بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
»تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی
»چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
»آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران
»ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س
»انواع پرده بكارت دختران باكره زنان و خانم ها + عكس
»راههای ترک خود ارضایی
»بحث علمی درباره خودارضایی
»تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
»آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
»7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
»شكل و اوصاف حوری بهشتی
»نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
»آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
»اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
»نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
»زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
»ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر

همه پستها
مباحث مورد توجه

 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی
 • علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن
 • روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران
 • بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
 • تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی
 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
 • آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران
 • ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س
 • انواع پرده بكارت دختران باكره زنان و خانم ها + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی و عكس دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • آمیزش مقعدی - آمیزش كردن با زن و دختر از پشت و باسن
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • هنر گفتگو ابزار ارتباطی زوج ها
 • همسری در نقش مادر یا پدر - نقش سن در روابط زناشویی
 • همسرم از من به خاطر چاق بودنم، بدش می‌آید
 • هفت درد دل شوهرانه
 • هفت تیپ مردان مورد پسند خانوم ها
 • هفت باورغلط مردها درباره زنها
 • ناسازگاری در زندگی زناشویی
 • مردها چه زنی را همسر ایده‌آل می دانند؟
 • مردها به دنبال چه همسری هستند؟
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند
 • محبوب شدن برای شوهر
 • عوامل مهم در بقای زندگی زناشویی
 • عاملی مهم برای موفقیت زنان در عشق و زندگی
 • شوهرم به موفقیتهایم حسادت می‌کند!
 • شوهرتان را رمز گشایی کنید
 • شوهر من یک احمق است؟
 • شک همسرتان نسبت به خودتان را از بین ببرید!
 • شش علامت یک مرد ایده‌آل
 • شش خصوصیات مردان که خانمها خواهان تغییرشان هستند
 • شش اشتباه رایج بین اکثر زنان دنیا در ارتباط با مردان
 • زن داری به روش کاملا اصولی
 • روابط زناشویی ما با مشکل مواجه شده است
 • رموز شاد کردن خانم ها
 • رمز جذابیت و محبوبیت زن چیست؟
 • رفتارهایی که زنان می‌پسندند
 • راه‌های‌ استحکام روابط زناشویی
 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • ده راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایون نه
 • ده برتری جالب زنان نسبت به مردان
 • دوازده راز زنانی که شوهرشان عاشق شان است
 • دوازده راز جالب که دخترها باید در مورد نامزدشان بدانند
 • دلایل مهمی که مردان شما را ترک می‌کنند
 • دردسرهای عشق یک‌طرفه
 • در محافل زنانه چه می‌گذرد؟
 • در ذهن مادر شوهرتان چه می گذرد؟
 • خانمها نیازمند چه جملاتی هستند؟
 • خانمها برای همسر خود جاذبه داشته باشید
 • حقایقی مردانه که خانم ها باید بدانند
 • حقایقی درباره زنان!
 • حسادت زناشویی در زندگی زناشویی
 • حرف هایی که نباید به زنان گفته شود
 • چند اصل برای حل مشلات روابط زناشویی
 • چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید؟
 • چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟
 • چگونه شوهرتان را مجذوب خود کنید؟
 • چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟
 • چگونه زندگی همسرمان را جهنم کنیم؟
 • چگونه توجه همسرمان را جلب کنیم؟
 • چگونه ارتباط احساسی برقرار کنیم؟
 • چقدر باید به حرف‌ همسرمان گوش دهیم؟
 • چطور با خانواده همسرتان کنار بیایید؟
 • چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند؟
 • چرا مردان زنان جوان را ترجیح می دهند؟
 • چرا مردان احساساتشان را ابراز نمی کنند؟
 • چرا عروس ها و مادر شوهرها به تفاهم نمی رسند؟
 • چرا شوهرتان با شما کم سخن می‌گوید؟
 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟
 • چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟
 • جنگ اول به از صلح آخر!
 • جمله ای که زنان 252 بار در هفته تکرار می کنند!
 • تازه عروس‌ها برای نزدیک کردن همسرشان به خانواده‌شان بخوانند
 • پیشگیری از مشاجرات خانمان سوز
 • پنج زنگ تفریح برای خانم ها
 • پنج روش واداشتن مردان برای بیان احساست درونی
 • پنج راه عاشق ماندن تا ابد
 • پنج دروغ‌ عمده‌ مردان‌ به‌ زنان‌
 • پنج افسانه مهلک در باره عشق
 • پنج اشتباه زنان که باعث تنها ماندن آنها می شود
 • بیست نکته طلایی همسر داری از سوی زنان
 • برترین خصلت های زنان چیست؟
 • بدترین عادت های خانم ها
 • باورهای منطقی در مورد انتخاب همسر
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با دلایل دورغگویی زنان آشنا شوید
 • با این نکات رمزهای شوهرتان را باز کنید
 • با این مردان ازدواج نکنید
 • ای کاش زن زندگی ام این رازها را می دانست
 • اشتباهات رایج بانوان در یک زندگی مشترک
 • اشتباه در برقراری رابطه و راه حل 2 مسئله
 • اسرار موفقیت زنان شوهردار
 • استرس زیاد زنان و راه حل
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • ازدواج با این مردان برای شما خطرناک است
 • آیا در چشم همسرتان یک زن ایده آل هستید؟
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند 2
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند
 • آنچه از تفاوتهای دنیای زنان با مردان نمی دانستید
 • آموزش لازم برای زن بودن
 • آقایون از ازدواج چه می خواهند؟
 • آدم های خوبی که زنان نباید با آنها ازدواج کنند
 • هشت خصیصه آقایون خانمها مخفیانه دوست میدارند
 • پنج راه برای راه یافتن به افکار مردان
 • با این هدیه ها همسرتان سرحال می شود
 • پنج جمله که هرگز نباید به مرد زندگیتان بگویید
 • خانمها چرا عشقتان شما را ترک میکند؟
 • همسر او باشید نه مادر او
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • هفت راز محبوب شدن در خانواده همسر
 • سلامت زناشویی در گرو چیست؟
 • همسرتان به شما شک دارد؟
 • هیچ زنی با این مرد ازدواج نمی کند
 • هشت رازی که زنها نمی خواهند مردها بدانند
 • ده راز درباره مردان
 • ده راز درباره مردان
 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند
 • هشت رازی که زنها دوست ندارند مردها بدانند
 • سه نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد
 • چرا مردها باعث حسادت در زنان می شوند!
 • چگونه زنی فوق العاده باشیم؟
 • هفت اشتباه جبران ناپذیر خانم ها در اولین دیدار
 • همسران موفق چه می‌کنند؟
 • زنان، مردان با ظاهر مردانه را بیشتر می‌پسندند
 • چند نکته برای تازه دامادها!
 • چگونه یک مرد را عاشق خودتان کنید؟
 • تاثیر منفی الکل بر روابط همسران
 • تاریخ کاهش علاقه بعد از ازدواج ...
 • این سه رفتار زنان که مردان را آزار می دهد
 • آنچه مادران به دخترانشان نیاموخته اند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • نحوه رفتار با همسر عصبانی
 • در زوج هایی که زن زیباتر از مرد است
 • خانم‌ها توجه کنند جیغ بزنید
 • همسرداری آیه الله بهجت چگونه بود؟
 • رفتارهایی از مردان که زنان می ‌پسندند
 • چاقی و بلوغ زودرس دختران و پسران و کوتاهی قد
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  آموزش جنسی - بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه مطالب اخیر مطلب تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟ تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س انواع پرده بكارت دختران باكره زنان و خانم ها + عكس راههای ترک خود ارضایی بحث علمی درباره خودارضایی تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود شكل و اوصاف حوری بهشتی نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟ اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر لیست آخرین مطالب آموزش جنسی - بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه آرشیو مطالب هفته چهارم اسفند 1394 هفته چهارم اردیبهشت 1393 هفته سوم آذر 1392 هفته چهارم تیر 1391 هفته سوم تیر 1391 آموزش جنسی - بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه آموزش جنسی - بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه ابر برچسب ها عکس ع کس اندام تناسلی دختران عکس ع کس اندام تناسلی زنان عکس ع کس اندام تناسلی زن عکس برداشتن پرده بکارت دختر عکس ع کس اندام تناسلی زنان و دختران عکس ع کس اندام تناسلی دختر عکس ع کس اندام تناسلی زن و دختر عکس ع کس دستگاه تناسلی زن و دختر آموزش جنسی - بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
  چسب لاغری اسلیم پچ با ضمانت 3 تا 12 كیلوگرم لاغری در ماه آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic